scroll_top

Vše o nákupu

 

►  O NÁKUPNÍM KLUBU MIX FOR KIDS

MIX FOR KIDS je nákupní klub pro děti, který přináší zábavnou formu nakupování prostřednictvím časově i množstevně omezených produktových, tematických a značkových kampaní, a to vždy s nějakou přidanou hodnotou, ať už se jedná o slevy pro děti, představení nových značek, nabídku originálního zboží, nebo rychlost dodání.

 • kampaně KOJENECKÁ MÓDA (značkové oblečení pro miminka a batolata, luxusní šatičky pro nejmenší parádnice, capáčky, originální ponožky pro miminka, oblíbené čelenky Soft Touch, zimní kombinézy ... )
 • kampaně DÁRKY PRO MIMINKA (hračky, hry, zábava, dětská kosmetika, potřeby pro děti, dárkové sety pro miminka, dárkové koše do porodnice, dárková balení dětských dek a vtipné originální dárečky ....)

 

MIX FOR KIDS nabízí pouze originální prověřené zboží pro děti, které pochází přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů. Provozovatel nákupního klubu pro děti – obchodní společnost Maxbonetti s.r.o. je přímým dovozcem zboží pro děti výhradně ze zemí EU, zejména z Velké Británie, Francie, Holandska, Německa a Itálie. Jelikož chceme dát prostor i českým výrobcům, vyhledáváme pro Vás a Vaše děti i zajímavé nabídky od tradičních českých výrobců, nadaných českých designerů i výhradních distributorů prověřených značek. Veškeré zboží, které zařazujeme do jednotlivých kampaní, máme SKLADEM - ihned k odeslání, takže nečekáte dlouhou dobu na dodání objednaného zboží, jak je u nákupních klubů obvyklé. O konkrétních termínech dodání jednotlivých produktů informujeme vždy u detailu produktu, obvykle je to 1-3 dny.

MIX FOR KIDS je otevřen jak pro registrované členy klubu, tak pro neregistrované hosty, protože věříme, že i spokojený host se rád vrací. Bez nutnosti registrace si můžete nejen prohlédnout naši kompletní nabídku dětského zboží ve všech kampaních, ale i nakoupit. Pro registrované členy však máme mnoho výhod, od slevových promo kódů, přes soutěže, až po další překvapení. Ať už jako host, nebo jako registrovaný člen, můžete také odebírat náš newsletter, který se snažíme zasílat s citem a informovat Vás obvykle jednou za týden jen o skutečně zajímavých akcích a novinkách :-)

 

► MOŽNOSTI PLATBY

DOBÍRKA -  zásilku jednoduše uhradíte na dobírku přímo dopravci při převzetí zásilky (v hotovosti nebo kartou). Tento způsob úhrady nepodléhá od 01.03.2017 EET (dopravce zasílá tržbu vybranou od kupujícího převodem na účet prodávajícího).

PLATBA NA ÚČET -  zásilku můžete uhradit bezhotovostním převodem na bankovní účet prodávajícího vedený u Raiffeisenbank, a.s., č.ú. : 2512110499 / 5500, nezapomeňte prosím uvést variabilní symbol platby (variabilní symbol platby = číslo Vaší objednávky). Tento způsob platby nepodléhá od 01.03.2017 EET.

 

► MOŽNOSTI DOPRAVY

DPD - Naším smluvním partnerem je renomovaná kurýrní společnost DPD, jejíž kurýr Vás bude po vydání objednávky kontaktovat a následně Vám objednaný balíček doručí domů, do práce, nebo na jakékoliv jiné místo, na kterém se s kurýrem domluvíte - pro rychlé a bezproblémové doručení proto nezapomeňte v kontaktních údajích uvést své telefonní číslo, na které Vám přijde SMS a na kterém Vás bude moci kurýr zastihnout. Pro Vaše pohodlí jsme zvolili  spolehlivou společnost DPD a její komfortní službu DPD PRIVATE :

 • doručení do druhého pracovního dne
 • oznámení o doručení zásilky SMS nebo e-mailem den předem
 • interaktivní SMS nebo e-mail s 1 hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
 • ve zprávě naleznete i přístupové údaje do webové aplikace DPD kurýr, která je skvělým pomocníkem, takže máte svůj balíček pod kontrolou a můžete si upravit doručení podle svých představ
 • v aplikaci DPD kurýr na www.dpdkuryr.cz můžete změnit adresu nebo termín doručení, případně zvolit osobní odběr ve výdejním místě
 • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
 • večerní doručení v Praze, Brně a Ostravě od 17 do 20 hodin
 • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána e-mailem nebo SMS)
 • dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou
 • více na  http://www.dpd.cz a http://www.dorucujemeradost.cz

Cena za dopravu s kurýrní společností DPD je platná po celé České Republice.

 • 89,-Kč při platbě na účet 
 • 89,-Kč + 20,-Kč při platbě na dobírku
 • PŘI NÁKUPU V CELKOVÉ HODNOTĚ ZBOŽÍ NAD 1000,- Kč JE DOPRAVA ZDARMA.

 

 

PS: Věříme, že se Vám nakupování na MixForKids.cz bude líbit a nějakým super kouskem z našich různorodých kampaní uděláme radost nejen Vám, ale hlavně Vašim dětem  :-)